In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

ObjectX

  • IMG_1704.JPG

  • IMG_1769.JPG

  • IMG_1772.JPG

  • IMG_1777.JPG

  • IMG_1790.JPG

  • IMG_1794.JPG

  • IMG_1803.JPG

  • IMG_1737.JPG

  • IMG_3083.jpg

Вторник, 22 Јануари 2013 13:59

ОхридСкај: Голем број инспектори ги чешлаат прилепските дуќани

Прилепските дуќани денеска се мета на пазарната инспекција, откако Министерството за финансии забележало необичен пад на продажбата во прилепската чаршија.

Вторник, 22 Јануари 2013 13:53

Синдикатот на Мермерен комбинат бара враќање на отпуштените работници

Вработени во Мермерниот комбинат и Синдикатот синоќа во домот на културата „Марко Цепенков“ во Прилеп одржаа собир на кој побараа од раководството на компанијата да ги врати на работа 19-те работници кои минатата недела добија отказ за да продолжат преговорите за потпишувањето на колективниот договор.

<< Почеток < Пред 1 2 Следно > Крај >>
Страница 2 од 2
You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.

You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.

You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.